Aktualności

Urodzinki Jasia.

Kochany Jasieczku Dzisiaj Twoje urodziny, 
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy 
dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
Stu urodzinowych gości, 
aut, klocków i pluszaków.
Stu prezentów, stu buziaków. 
Zdrowia, szczęścia i słodyczy... Tobie dzieci i ciocie życzą.

Dzień Niezapominajki.

Niezapominajki

to są kwiatki z bajki!

Rosną nad potoczkiem,

patrzą rybim oczkiem.

Gdy się płynie łódką,

Śmieją się cichutko

I szepcą mi skromnie:

„Nie zapomnij o mnie”.

Na dzisiejszych zajęciach poznawaliśmy uroki cudownych kwiatów, jakimi są niezapominajki, Budowaliśmy z nich figury geometryczne, a na końcu i tak wyszło serce;-);-);-) Czy to coś oznacza...tak wielką przedszkolną przyjaźń;-)

Piknik na Stawku Upiorów...

Dzisiaj odczuliśmy wszyscy, co to znaczy przedszkolna przyjaźń....Wspólnie piknikowaliśmy, wygłupialiśmy się, obserwowaliśmy ważki i żabie zaloty. Przy takiej super pogodzie cudny wypoczynek;-);-);-)

Kino Delfin- Bajka ,,Basia"

Mały spacerek, a potem bajka,, Basia" Dzieci świetnie się bawiły. Zrelaksowani, szczęśliwi wróciliśmy na pysznego arbuza i poobiedni odpoczynek.

Dzień Dziecka w przedszkolu.

Super dzionek spędzony w przemiłym i fantastycznym towarzystwie w pizzerii Diavollo. Dziękujemy za pizzę, która zapewne pójdzie nam w boczki;-)

Dzień Rodziny w grupie Ośmiorniczek

Z okazji Waszego święta Mamo, Tato
Za wczoraj i za dziś-zawsze tak samo
Każdym czułym serca uderzeniem
I każdym z niego płynącym życzeniem
Zdrowia, sił i codziennej radości
Wraz ze słowami największej wdzięczności
Za wszystkie dla mnie trudy i starania
Składam dzisiaj podziękowania

Kocham Was z calego serduszka;-)

Piłki z wujkiem Pawłem...

Czytaj więcej

Spotkanie z ciocią Anetą Grzegorczyk

Dzisiaj mieliśmy okazję świetnie bawić się z instruktorką Anetą Grzegorczyk, która ukończyła szkolenie realizujące minimum programowe zorganizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej w ramach innowacyjnych programów przysposobienia lub edukacji dla bezpieczeństwa w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie.
Duuuuużo ćwiczyliśmy, uczyliśmy się robić pompki jak na prawdziwych żołnierzy przystało....;-)a do tego mieliśmy małą musztrę;-) Bardzo słuchaliśmy się naszego,, Generała";-) Cóż nie tak łatwo być w Armii ;-)

Wiodsenne zabawy i przygotowania do Dnia Rodziny.

Zaproszenia gotowe, więc czas na zabawę. Dziś odrysowywaliśmy kredą postacie, uśmialiśmy się .,,po pachy", tworzyliśmy barwną łąkę z kółek, ale żeby chłopcy się nie pogniewali musiały być też samochody...

Ślimaczkowa rodzinka.

Dzieci uwielbiają wszelkie małe stworzonka, zwłaszcza te, które mają maleńkie oczęta i pełzają po rączce;-)Dzisiaj nasza rodzinka była nakarmiona, miała przygotowane domki z wiaderek i ogólnie myślimy, że przy tak słonecznej majóweczce bardzo zadowolona.

Rybki mają  nowego Przyjaciela...

Na wycieczce w fabryce zabawek stał smutny, samotny, Rybki zaopiekowały się nim i nadały imię Maciuś-pierwsze imię, a na drugie Puszek;-) Miło nam Cię poznać;-) Będziemy się o Ciebie troszczyć;-)

Przedszkolna Myszka Miki...

Miłe chwile spędzone wspólnie z Rybkami...Cudowne przedszkolaki;-)

Kraina zabawek.

Dziękujemy za wspólnie spędzony prawie tydzień ( jeszcze jutro wspólne zajęcia;-)) Poznajemy się na nowo i z każdym dniem stwierdzamy( Mimo tęsknoty za Ośmiorniczkami i Pingwinkami) , że uwielbiamy się bardziej;-)... Cudowna wycieczka, wiele niezapomnianych wrażeń;-).

Na dzisiejszych zajęciach Rybki poznały księgozbiory znajdujące się w bibliotece, rodzaje książek, miały  możliwość obejrzenia wizerunku biblioteki...

Rybki uczą się liczyć.

Obiecaliśmy cioci Reni, że nie będziemy próżnować....i ...ciężko pracujemy;-) Spełniamy obietnice;-) ps. Rybeczki wymalowały piękne 9 i potrafią już liczyć do dziwięciu ( psssst,.a nawet więcej ), porównywały wielkość książek ( duży, większy, największy )bo przecież wczoraj był Światowy Dzień Książki;-)

Spotkanie z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Wspaniałe dziewczyny z Sp 1 opowiedziały nam o zagrożeniach wypływających z korzystania z internetu. Obejrzeliśmy przygotowaną prezentację i długo rozmawialiśmy;-).

Domy...

Na dzisiejszych zajęciach poznawaliśmy domy, ich kształty, figury geometryczne...

Prezentacje artystyczne przedszkolaków.

Rybki przepięknie zatańczyły Krakowiaka. Niesamowita atmosfera i profesjonalne przygotowanie dzieci.

Sport to zdrowie, każdy przedszkolak Wam to powie.

W piątek bawiliśmy się i ćwiczyliśmy z młodzieżą klasy 7 z Krakowa ( im. Stefana Batorego). Wspólna integracja sprawiała, że wszyscy się wyluzowali.

Dzień pełen wrażeń...

Piknik na plaży i uśmiechnięte buziaki Ośmiorniczek i Raczków.....