Cemir

Centrum Edukacji Malucha i Rodzica „Na Wydmie” w Ustce  nr telefonu 536236135

1. Dla dzieci:
"Sylwester w przedszkolu"

Cena 150 zł. W cenie dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 19.00 – do 9.00, uroczystą kolację i śniadanie, tańce, zabawy, pląsy, konkursy oraz  nocne oglądanie bajek, przyjmujemy dzieci od 3 do 9 lat.

"Urodzinki"

Organizujemy urodzinki tematyczne dla dzieci np:
    – Kraina Lodu
    – Księżniczki
    – Wróżki
    – Auta
    – Pociągi
    – Kolorowe
    – Bob Budowniczy
    – Spiderman
    – i wszelkie inne wg pomysłu i zainteresowań dziecka

Grupa dzieci musi wynosić minimum 10 osób – cena od osoby 28 zł ( do 15 dzieci), powyżej 15 dzieci- 25 zł, za solenizanta nie płacimy. Zapewniamy dwugodzinną zabawę z animatorem, zaproszenia, wszelkie dekoracje, nakrycia stołu, drobne upominki dla każdego uczestnika. Urodzinki prowadzimy  w soboty oraz niedziele w godzinach 11.00 – 13.00   i  14.00 – 16.00. Obowiązują  wcześniejsze zapisy telefoniczne pod numerem 791 308 902 bądź osobiste w Niepublicznym Przedszkolu „Na Wydmie”.
Urodzinki w tygodniu prowadzimy tylko dla dzieci z naszego przedszkola pod warunkiem, iż jest zaproszona cała grupa.

2. Dla Rodziców:

Organizujemy spotkania ze specjalistami tj: psycholog, logopeda i innymi wg potrzeb rodziców. Zapraszamy wszystkich rodziców zainteresowanych z całej Ustki i okolic. Spotkania są bezpłatne.

3. Dla nauczycieli:

Dla nauczycieli organizujemy różne warsztaty  przydatne do pracy z dziecmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia odbywają się w usteckim przedszkolu.
      Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty z Jadwigą Krawczyk, w związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązuje przedpłata w wysokości 50 zł.
    Serdecznie zapraszamy nauczycieli z przedszkoli i szkół jak również wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty, które u nas już się odbyły:
        1. Klanza prowadząca Sylwia Reichel – „Oswoić Adhd”, „Tańczące stopy”, „Rozśpiewane, roztańczone, rozbawione przedszkole – tańce i zabawy na różne uroczystości przedszkolne”
        2. Klanza prowadząca Małgorzata Wojtkowiak- Zabawy i piosenki na wyciągnięcie ręki czyli jak czerpać radość z działań integracyjnych dla dzieci i dorosłych", „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy”, „maluchy rosną nie tylko wiosną” „Dla dzieci, z dziećmi, o dzieciach- kreatywne prowadzenie grup dziecięcych” i wielu innych
        3. Cirkle Dance prowadząca Irena Konachowicz „Tańce dla kobiet i dzieci cz. 2
        4.Cirkle Dance prowadząca Irena Konachowicz „Tańce dla kobiet i dzieci cz. 1

5.”Aktywne słuchanie metodą Batii Stauss” – prowadząca Beata Kubiak

6.Aktywne  Formy wychowania Muzycznego  – prowadzący Jacek Traczyński – pedagog, nauczyciel muzyki. Inspiracje do swoich niezwykle oryginalnych zajęć czerpie z systemu Carla Orffa.