Cemir

Centrum Edukacji Malucha i Rodzica „Na Wydmie” w Ustce  nr telefonu 536 236 135

1. Dla dzieci:
"Sylwester w przedszkolu"

Cena  200 zł. W cenie dzieci mają zapewnioną opiekę od godz. 19.00 – do 9.00, uroczystą kolację i śniadanie, tańce, zabawy, pląsy, konkursy oraz  nocne oglądanie bajek, przyjmujemy dzieci od 3 do 9 lat.

2. Dla Rodziców:

Organizujemy spotkania ze specjalistami tj: psycholog, logopeda i innymi wg potrzeb rodziców. Zapraszamy wszystkich rodziców zainteresowanych z całej Ustki i okolic. Spotkania są bezpłatne.

3. Dla nauczycieli:

Dla nauczycieli organizujemy różne warsztaty  przydatne do pracy z dziecmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zajęcia odbywają się w usteckim przedszkolu. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny bądź osobisty z Jadwigą Krawczyk, w związku z ograniczoną liczbą miejsc obowiązuje przedpłata w wysokości 50 zł.Serdecznie zapraszamy nauczycieli z przedszkoli i szkół jak również wszystkich zainteresowanych.

Warsztaty, które u nas już się odbyły:
        1. Klanza prowadząca Sylwia Reichel – „Oswoić Adhd”, „Tańczące stopy”, „Rozśpiewane, roztańczone, rozbawione przedszkole – tańce i zabawy na różne uroczystości przedszkolne”
        2. Klanza prowadząca Małgorzata Wojtkowiak- Zabawy i piosenki na wyciągnięcie ręki czyli jak czerpać radość z działań integracyjnych dla dzieci i dorosłych", „Kiedy maluchy zmieniają się w zuchy”, „maluchy rosną nie tylko wiosną” „Dla dzieci, z dziećmi, o dzieciach- kreatywne prowadzenie grup dziecięcych” i wielu innych
        3. Cirkle Dance prowadząca Irena Konachowicz „Tańce dla kobiet i dzieci cz. 2
        4.Cirkle Dance prowadząca Irena Konachowicz „Tańce dla kobiet i dzieci cz. 1

5.”Aktywne słuchanie metodą Batii Stauss” – prowadząca Beata Kubiak

6.Aktywne  Formy wychowania Muzycznego  – prowadzący Jacek Traczyński – pedagog, nauczyciel muzyki. Inspiracje do swoich niezwykle oryginalnych zajęć czerpie z systemu Carla Orffa.

7.Szkolenie "Ciastolinowe Sztuczki- prowadząca Olga Hanowska

8. Szkolenie  "Teatr do góry nogami- gramy na scenie z klasykami"- prowadząca Anna Jendryka Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Poznaniu

9. Gra matematyczna,czyli jak zliczyć 6 kropek- prowadząca Olga Hanowska