Przedszkole “Na Wydmie” – gdzie każdy dzień to przygoda!
Zapraszamy do naszej magicznej krainy zabawy i nauki, przeznaczonej dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Odkryj miejsce, gdzie Twoje dziecko rozwinie skrzydła wyobraźni i zdobędzie nowe umiejętności w otoczeniu radosnej i bezpiecznej atmosfery. Przedszkole pracuje także w wakacje.
Jednorazowa opłata administracyjna przy zapisie wynosi 200 zł.
Ubezpieczenie roczne – gwarancja bezpieczeństwa dla Twojego malucha, – płatne raz w roku wg oferty ubezpieczyciela (dobrowolne).
OPŁATY na rok szkolny 2024/2025:
Opłata stała: 600 zł miesięcznie – inwestycja w ciągły rozwój i  opiekę.
Wyżywienie: 16 zł dziennie – smaczne posiłki, które pokochają małe brzuszki.
Uwagi:
Opłata stała jest pobierana co miesiąc, w opłacie zawarte są zajęcia dodatkowe i inne atrakcje.
Opłata za wyżywienie jest elastyczna – nie płacisz, gdy Twoje dziecko jest nieobecne.
Wyprawka Przedszkolaka
 Wszystko, co potrzebuje mały odkrywca!
Przygotuj swoje dziecko na codzienne przygody w przedszkolu z kompleksową wyprawką.
✔ Kapcie na rzepy zakrywające pięty: Niech każdy krok Twojego dziecka będzie miękki i bezpieczny.
Poduszka i koc w poszwie: Zapewnij maluchowi ciepło i wygodę podczas drzemki – wszystko praktycznie zapakowane i oznaczone imieniem.
✔ Higiena osobista: Szczotka i pasta do zębów, aby każdy dzień rozpoczynał się od świeżego uśmiechu.
✔ Kreatywność bez granic: Ryza papieru ksero i kolorowego papieru, by małe ręce mogły tworzyć wielkie dzieła.
✔ Czystość i świeżość: Chusteczki nawilżane i higieniczne, bo czyste noski to podstawa.
Zestaw ubranek na zmianę: Gotowość na każdą „wpadkę” – bo w przedszkolu zdarza się wszystko!
✔ Gotowość na każdą pogodę: Kombinezon zimowy, rękawiczki, nieprzemakalne buty na śnieg oraz kurtka przeciwdeszczowa i kalosze – niech deszcz i śnieg stają się tylko częścią zabawy.
Kubek na wodę: Niech Twoje dziecko zawsze ma przy sobie źródło nawodnienia – zdrowy nawyk picia wody przez cały dzień.
Zapewnij swojemu dziecku najlepszy start w przedszkolną przygodę z wyprawką, która sprawi, że każdy dzień będzie pełen odkryć i radości!
W naszym przedszkolu korzystamy z aplikacji Inso do komunikacji z rodzicami!
Każdy rodzic otrzyma na adres mailowy link aktywacyjny do założenia konta w aplikacji